TECHNOLOG

Miejsce pracy: Bierkowo (pow. słupski)

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • opracowywanie procesów technologicznych części maszyn i przekładni z uwzględnieniem warunków produkcyjnych zakładu,
  • wdrażanie opracowanych procesów technologicznych do produkcji oraz nadzór nad ich przebiegiem,
  • analiza dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów pod względem technologiczności konstrukcji,
  • analiza wydajności stanowisk, gniazd i linii produkcyjnych i raportowanie danych analiz,
  • bieżące wprowadzanie zmian w bazie technologii w programie informatycznym, systematyczne doskonalenie jakości i produktywności istniejącej technologii i oprzyrządowania,
  • programowanie obrabiarek CNC, wdrażanie nowych i optymalizację istniejących programów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z budową maszyn ewentualnie status studenta ostatniego roku,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
  • wiedza z dziedziny mechaniki ogólnej,
  • dobra znajomość programu AutoCad i Solid Edge (Solid Works) oraz produktów MS Office,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

   Oferujemy:

  • ciekawe, innowacyjne tematy projektowe,
  • dobre narzędzia do pracy na zajmowanym stanowisku i pomoc przy wdrażaniu nowych zagadnień,
  • współpracę z personelem z różnych działów,
  • możliwość zdobywania bogatego doświadczenia zawodowego przy realizacji różnorodnych projektów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej i stabilnej firmie.

OPERATOR OSN

  • Obsługa maszyn OSN – samodzielne ustawienie maszyn z dostarczonego przez programistę programu,
  • pomiary wykonanych detali,
  • mocowanie i ustawianie narzędzi,
  • kontrola zgodności detali z dokumentacją ,
  • podstawowe czynności konserwujące maszyny.

Wymagania:

  • znajomość działania i umiejętności obsługi obrabiarek ze sterowaniem CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

   Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Pracę w rozwijającej się firmie.

POMOCNIK OPERATORA OSN

  •     wykonywanie podstawowych czynności konserwujących, uzupełnianie płynów chłodzących, czyszczenie,
  •      zabezpieczanie jakości przyrządów i narzędzi BHP i ppoż
  •     użytkowanie obrabiarek z zachowanie zasad BHP i ppoż.

Wymagania:

   Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: praca@starosielski.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu  rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres do 3  miesięcy, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych  osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1  lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z  dnia 27 kwietnia 2016 r . w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie  o ochronie danych)”.