ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Bierkowo (pow. słupski), z możliwością pracy zdalnej (hybrydowo)

Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych;
  • instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń;
  • przeglądy, konserwacja, naprawa instalacji maszyn i urządzeń;
  • konserwacja i naprawa układów automatyki;
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych;
  • ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń elektrycznych.

Wymagania/ kwalifikacje zawodowe:

  • doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń przemysłowych;
  • znajomość sterowania podstaw automatyki;
  • uprawnienia do obsługi instalacji elektrycznych do 1 kV: eksploatacji (E);
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • pracę jednozmianową;
  • możliwość rozwoju w interesującej branży;
  • korzystne pakiety medyczne oraz ubezpieczenia grupowe.

SPRZĄTACZKA

Miejsce pracy: Bierkowo (pow. słupski),

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz hal produkcyjnych,
  • sprzątanie szatni i sanitariatów,
  • utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • umiejętność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
  • benefity dla Ciebie : pakiety medyczne,
  • miłą i otwartą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu  rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres do 3  miesięcy, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych  osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z  dnia 27 kwietnia 2016 r . w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie  o ochronie danych)”.